top of page
  • Фото автораKame Kame

Вивчаймо українську мову із задоволенням!

Оновлено: 15 лют. 2022 р.

Усім відоме прислів’я: «Важко в навчанні – легко в труді». З цим не посперечаєшся. Але чи завжди здобувати нові знання важко? Ні! І це довели учні нашої школи під час проведення 11 лютого 2022 року калейдоскопу «Українська – це цікаво!» для 5-11 класів. Розділившись на команди, школярі виконували різноманітні завдання з української мови: розв’язували філворд, добирали українські відповідники до іншомовних слів, знаходили за допомогою QR - кодів продовження прислів’їв, передавали жестами фразеологізми, щоб команди не лише назвали їх, а й пояснили значення. Були й інші не менш цікаві завдання.

Скільки азарту, хвилювання кожного за свою команду, радості від успіху встигли пережити учасники свята! Усіх зацікавило відео про українську родину з Лондона, у якій мати – родом з Карибських островів, а батько – з України. Двоє їхніх синів впевнено стверджують: «Ми – українці!» Хлопці вивчають народні традиції, звичаї і постійно вдосконалюють свою мову. А на завершення додала гарного настрою виконана дитячим колективом Театру пісні «Містер Норд» пісня «Мир над Україною!»

Незважаючи на те, що команди набрали різну кількість балів, учні не засмутились, а навпаки, відзначили, що відкрили для себе багато нового й цікавого. Отже, вивчаймо українську із задоволенням!10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

תגובות


Post: Blog2_Post
bottom of page